ubezpieczenia kielce41 343 17 68, kom: 507 124 700 ubezpieczenia samochodu kielcebiuro@lidercu.pl

Każdy z nas jest niepowtarzalny. Sprawdź, jak łatwo dopasować ubezpieczenie do Twoich wyjątkowych potrzeb.

Aby Państwa komfort życia był jeszcze większy, proponuję rozważyć także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).


ŻYCIE

Ubezpieczenie na życie pełni funkcję ochronną. Jest naszym finansowym zabezpieczeniem na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia, jakie może nam się przytrafić, poważnie komplikując nasze dotychczasowe życie i weryfikując plany na przyszłość.
Ponieważ ubezpieczenia na życie to złożone produkty, odpowiadające na specyficzne potrzeby ubezpieczonych chętnie pomogę wybrać polisę zarówno w formie ubezpieczenia indywidualnego jak i grupowego , która spełniać będzie konkretne oczekiwania, zapewniając odpowiedni poziom i zakres ochrony, nie rujnując jednocześnie domowego budżetu.

Ostatnio szukając polisy dla siebie samej przeanalizowałam kilkadziesiąt ofert Ubezpieczycieli. Wybrałam taką oto ochronę:

Jest to ubezpieczenie charakteryzujące się bardzo szerokim zakresem ochrony połączonym z wysokimi sumami ubezpieczenia przy naprawdę bardzo atrakcyjnej składce i bez obowiązkowych badań lekarskich.

Ubezpieczenie takie mogą zawrzeć osoby, które ukończyły 18 lat oraz nie przekroczyły 65 lat – z możliwością kontynuacji.

W swojej ofercie posiadam również atrakcyjne ubezpieczenia z tzw. opcjami rodzinnymi ( śmierć rodziców, teściów, urodzenie dziecka itp. )


ZDROWIE

Ubezpieczenia zdrowotne to dostęp do kompleksowych prywatnych usług medycznych na najwyższym poziomie w kilkuset placówkach w całej Polsce.
Nie trać czasu na stanie w kolejkach do lekarza! Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Wykupując prywatną opiekę medyczną każdy Ubezpieczony otrzymuje Kartę Ubezpieczenia, która jest kluczem dostępu do świadczeń medycznych w placówkach m.in. LUX-MED w ramach wybranego wariantu ubezpieczenia.