ubezpieczenia kielce41 343 17 68, kom: 507 124 700 ubezpieczenia samochodu kielcebiuro@lidercu.pl

ZAUFANIE

KTÓRE ZOBOWIĄZUJE


Ubezpieczenia to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim moja pasja. Doradztwo ubezpieczeniowe to zawód wymagający odpowiedzialności, ale świadomość, że pomagam ludziom w tak ważnej kwestii jaką jest ochrona mienia, życia i zdrowia przynosi mi wiele satysfakcji.

 

Lidia Pedrycz-Rogosz

LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ to marka powstała w celu zapewnienia wygodnej i efektywnej obsługi ubezpieczeniowej.
Zdobywane od 1994 roku doświadczenie zawodowe jest gwarantem najwyższych standardów obsługi oraz pozwoliło zbudować przez dziesiątki lat najcenniejszą wartość jaką jest zaufanie klienta.

LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ jest Sygnatariuszem Kodeksu Etyki Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych.
Naszą ofertę wyróżniają korzystne produkty ubezpieczeniowe oferujące optymalny stosunek ceny do jakości oraz dogodna forma zawarcia umowy ubezpieczenia ( w biurze, on-line, z dojazdem na wskazany adres ).

Profesjonalizm i doświadczenie LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ są gwarancją skutecznej i sprawnej obsługi związanej z doborem najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta.

LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ jest wpisane do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11226565/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie.

LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ w celu zagwarantowania bezpieczeństwa posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej chroniące swoich klientów do kwoty 1.875.927 EURO na wszystkie zdarzenia i 1.250.618 EUR na jedno zdarzenie.


Kompetencje LIDER CENTRUM UBEZPIECZEŃ  potwierdzają stosowne egzaminy oraz certyfikaty wśród których należy wyróżnić :

  • egzamin do DORADCĘ UBEZPIECZENIOWEGO licencja KNF ( poprzednio PUNU, KNUiFE ) o nr  20332/96
  • egzamin na BROKERA UBEZPIECZENIOWEGO w 1999 roku
  • regularne egzaminy zawodowe

 

UCZCIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży ubezpieczeniowej to wyjątkowy atut z którego korzysta bardzo szerokie grono klientów w całej Polsce.

Regulacje prawne związane z usługami pośrednictwa ubezpieczeniowego zawarte są w ustawie o pośrednictwie ubezpieczeniowym ( patrz tekst jednolity ) Zobacz - Ustawa.pdf