ubezpieczenia kielce41 343 17 68, kom: 507 124 700 ubezpieczenia samochodu kielcebiuro@lidercu.pl

To nowoczesna usługa zapewniająca poczucie bezpieczeństwa niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Oferowane  ubezpieczenie w podróży sprawi, że nie zaskoczy Cię żaden  nieprzychylny bieg wydarzeń, gdyż w każdym miejscu liczyć będziesz mógł na odpowiednią opiekę. To idealne ubezpieczenie zarówno na letnie wakacje, na narty, na wyjazd do pracy jak i na dalekie służbowe podróże, niezależnie od tego jak długi czas zamierzasz spędzić za granicą.

Gdy planujemy wypoczynek koncentrujemy się głównie na przyjemnościach. Zwykle nie dopuszczamy do siebie myśli, że podczas urlopu może przytrafić się coś nieoczekiwanego  np. nagłe zachorowanie czy zaostrzenie objawów choroby na którą już się leczymy.

Kiedy zdarzy się nieszczęśliwy wypadek na pewno nie jesteśmy na niego przygotowani. Często okazuje się, że jego następstwa znacznie przekraczają koszt zaplanowanego urlopu. Aby uniknąć takich przykrych niespodzianek warto zdecydować się na ubezpieczenie, które pokryje m.in. nieprzewidziane koszty leczenia zarówno w kraju jak i poza granicami.

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, wydawana jest co prawda bezpłatnie przez NFZ ale  gwarantuje niestety  znacznie niższy zakres ochrony niż prywatne ubezpieczenie. Przede wszystkim obowiązuje ona wyłącznie w krajach Unii Europejskiej i EFTA i pokrywa tylko część kosztów leczenia. Z własnej kieszeni trzeba dopłacić za wizyty lekarskie oraz niektóre za recepty, ponieważ nie wszystkie leki są refundowane. Nie możemy też liczyć na całkowity zwrot kosztów za leczenie stomatologiczne. Ponadto NFZ nie organizuje i nie pokrywa kosztów transportu do kraju. Warto również podkreślić, że EKUZ gwarantuje wyłącznie takie świadczenia medyczne, które obowiązują obywateli danego państwa, w którym spędzamy urlop. Oznacza to, że możemy udać się tylko do państwowych placówek służby zdrowia, a co za tym idzie, będziemy czekać w kolejce, jak każdy inny pacjent.

Ubezpieczenie turystyczne gwarantuje nam dostęp zarówno do państwowych, jak i prywatnych placówek bez konieczności oczekiwania na swoją kolej, gdyż pomoc udzielana jest natychmiastowo.

Ubezpieczenie turystyczne dostępne jest w formie:

 • indywidualnej
 • rodzinnej
 • grupowej

Główny  zakresu ochrony jakim są koszty leczenia można rozszerzyć o dodatkową ochronę tj.:

 • Ubezpieczenie NNW (na wypadek zgonu lub trwałego uszczerbku)
 • Pomoc assisatnce
 • Odpowiedzialność Cywilna w życiu prywatnym za szkody na Osobie (OC/O)
 • Odpowiedzialność Cywilna w życiu prywatnym za szkody na Rzeczy (OC/R) – bardzo ważne ubezpieczenia, które pozwolą oszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu, zważywszy że w niektórych krajach procesy z powództwa cywilnego o odszkodowanie mogą się ciągnąć latami
 • Ubezpieczenie bagażu podróżnego (BP)
 • Ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS)
 • Ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w zagranicznej imprezie turystycznej lub też wcześniejszego z niej powrotu
 • Ubezpieczenie kosztów odwołania noclegów
 • Ubezpieczenie kosztów odwołania biletu lotniczego
 • Ubezpieczenie kradzieży mienia na czas wyjazdu

W swojej ofercie posiadam takie produkty ubezpieczeniowe, którą gwarantują BEZGOTÓWKOWĄ pomoc medyczną poza granicami Polski!

Zanim wyruszysz w podróż – zachęcam do kontaktu ze mną. Chętnie wytłumaczę i doradzę jaki wariant i zakres ubezpieczenia będzie najkorzystniejszy!